Блог

Чому не друкуються формули в конспектах?

опубліковано 7 груд. 2015 р., 06:54 Мартин Коноплянка   [ оновлено 26 серп. 2016 р., 09:26 ]

  
    Зараз спробую допомогти. Дана проблема  є причиною несумісності версій офісів. Якщо у вас стоїть 2013 чи 2016 офіс то все буде нормально. Але якщо старіші версії (2003, 2007, 2010) то формули чомусь не друкуються. Як вирішити дану проблему?
    Перший спосіб. Просто видалити старий офіс та встановити версію 2013 чи 2016. Проте, даний спосіб не підходить тим в кого стоїть windows xp чи vista бо на даних операційних системах нові офіси відмовляються встановлюватися.
    Другий спосіб. Зберегти документ у форматі PDF. Для цього в своєму офісі натисніть "Файл" => "Зберегти як" => серед форматів вибрати формат PDF. Або подивіться відео починаючи з 2 хвилини.

Як зберегти документ в форматі PDF?


WOLFRAM|ALPHA як засіб розвитку пізнавальної активності в процесі навчання математики та фізики

опубліковано 22 лист. 2015 р., 06:29 Мартин Коноплянка   [ оновлено 26 серп. 2016 р., 09:26 ]https://sites.google.com/site/fizika7klasnova/blog/wolfram-alpha

Як надрукувати 2 сторінки на одному листку?

опубліковано 18 лист. 2015 р., 07:46 Мартин Коноплянка   [ оновлено 26 серп. 2016 р., 09:25 ]


   Робота вчителя складна не тільки в плані моральному, а й в плані матеріальному. 
    «Людина, яка і витрачає гроші, і економить, це сама задоволена людина, так як вона отримує зразу два задоволення» - Семюел Джонсон. Тому все, що ми змогли зекономити, значить змогли заробити. 
    Неодноразово ми роздруковуємо різні матеріали (конспекти уроків, самостійні, контрольні, лабораторні) і витрачати цілий А4 то нераціонально. Тому після перегляду даного відео Ви зможете витрачати менше паперу.

Як роздрукувати 2 сторінки в Word 2007?


Чи був Ейнштейн двієчником?

опубліковано 11 лист. 2015 р., 15:30 Мартин Коноплянка   [ оновлено 26 серп. 2016 р., 09:25 ]

    Часто в інтернеті зустрічаю фразу: «Альберт Енштейн був двієчником і при цьому зробив переворот у фізиці». Дану фразу можна побачити в соціальних мережах та різних пабліках. Виникає запитання, чи дійсно то правда?

    На початку літа захотів почитати книгу, яка була б цікавою, легкою та корисною. Тільки про це подумав в інтернеті зустрів книгу Айзексон Уолтер «Ейнштейн. Його життя і його Всесвіт.»
    Айзексон Уолтер мені вже знайомий по світовому бестселеру «Стів Джобс». Автор має цікаву манеру написання біографій. Читаєш не сухий матеріал, а історію життя живої людини при цьому деякі моменти проживаєш разом з нею. Кожну подію в житті людини Айзексон розглядає з різних точок зору (як сприймали її сусіди, родичі, друзі, вороги).
    Дану книгу завантажив на свій смартфон. І на тиждень поринув у життя геніальної людини Альберта Енштейна. При цьому для себе дізнався багато нових речей, краще зрозумів розвиток фізики 20 століття. Раз та назавжди дав відповідь на питання: «Альберт Енштейн був двієчником чи ні?».
    Краще всяких слів говорять факти. Перед вами атестат зрілості Альберта Ейнштейна, отриманий ним в школі Арау (Швейцарія) у вересні 1896 р у віці 17 років (оцінки виставлялися за шестибальною шкалою).


Переклад:
Німецька мова - 5
Французька мова - 3
Англійська мова - -
Італійська мова - 5
Історія - 6
Географія - 4
Алгебра - 6
Геометрія (планіметрія, тригонометрія, стереометрія і аналітична геометрія) - 6
Нарисна геометрія - 6
Фізика - 6
Хімія - 5
Природна історія - 5
Художній малюнок - 4
Технічний малюнок – 4

Робіть висновки самі. 

Хочете детально познайомитися із життям Альберта Ейнштейна переходьте за даним посиланням та завантажуйте книгу.


1-4 of 4