Підручник Фізика 10 клас (профільний рівень, програма Локтєва В. М.) Засєкіна Т.М., Засєкін Д.О. 2018


УВАГА!

Авторське право:

Всі книги представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом.

Копіюючи чи зберігаючи представлені книги, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони.

Публікація даних документів не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород, а являється рекламою паперового аналога продукту.

Правовласникам:

Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви являєтесь автором якогось із представлених документів і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, зв'яжіться з автором сайту (реквізити для зв'язку можна знайти на сайті). Я радий буду прочитати Ваші побажання та прийняти міри щодо владнання непорозумінь.

Підручник Фізика для 10 класу закладів загальної середньої освіти (профільний рівень, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В. М.)
Автори Т. М. Засєкіна, Д. О. Засєкін
Мова навчання Українська
Видавництво Оріон
Рік видання 2018
Кількість сторінок 304
Джерело https://imzo.gov.ua


ЗАВАНТАЖИТИ
https://drive.google.com/open?id=1D7cfro5nVH4cJYF-OsmDJ5iC4pjckuLv