Підручник Фізика 7 клас Бойко, Венгер, Мельничук 2015

УВАГА!

Авторське право:

Всі книги представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом.

Копіюючи чи зберігаючи представлені книги, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони.

Публікація даних документів не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород, а являється рекламою паперового аналога продукту.

Правовласникам:

Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви являєтесь автором якогось із представлених документів і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, зв'яжіться з автором сайту (реквізити для зв'язку можна знайти на сайті). Я радий буду прочитати Ваші побажання та прийняти міри щодо владнання непорозумінь.

Підручник Фізика 7 клас Бойко, Венгер, Мельничук  2015
Мова навчання Українська
Автор М.П. Бойко Є.Ф. Венгер О.В. Мельничук.
Рік видання 2015
Кількість сторінок 324

ЗАВАНТАЖИТИ
https://drive.google.com/open?id=0BwrIgg45BYEHMlZ0bk1QQVJaSXM Конспекти, презентації, контрольні, самостійні, лабораторні до уроків Фізика 7 клас нова програма