Підручник Фізика 9 Сердюченко В.Г., Бойченко А.М. 2017


УВАГА!

Авторське право:

Всі книги представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом.

Копіюючи чи зберігаючи представлені книги, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони.

Публікація даних документів не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород, а являється рекламою паперового аналога продукту.

Правовласникам:

Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви являєтесь автором якогось із представлених документів і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, зв'яжіться з автором сайту (реквізити для зв'язку можна знайти на сайті). Я радий буду прочитати Ваші побажання та прийняти міри щодо владнання непорозумінь.

Підручник Сердюченко В.Г., Бойченко А.М. 
Мова навчання Українська
Видавництво Видавничий дім "Освіта"
Рік видання 2017
Бета версія "Конкурс підручників"


ЗАВАНТАЖИТИ
https://drive.google.com/file/d/0BwrIgg45BYEHR0NURk94RUJZU1k/view?usp=sharingКонспекти, презентації, контрольні, самостійні, лабораторні до уроків Фізика 7 клас нова програма