Вчені

Набір карток з інформацією про деяких українських вчених з фізики

Одним з основних завдань освітнього процесу є забезпечення учнів знаннями про Україну та українців, засвоєння ними культури українського народу, ознайомлення із внеском українських вчених у розвиток вітчизняної та світової науки.

Використання історичних відомостей про українських вчених сприяє формуванню в учнів упевненості в тому, що становлення фізики в Україні – це поступова і наполеглива реалізація наукових ідей видатних фізиків.

Дана розробка містить набір карток з інформацією про деяких українських вчених (іменний покажчик може поповнюватися новими іменами), які народились і працювали в Україні, які мали іноземне походження, але працюють в Україні та іноземні вчені українського походження, але працювали за її межами.

Матеріали карток дозволяють вчителям наводити приклади наукових досягнень світового рівня українськими вченими, засвідчити, що розвиток науки в Україні проходив непростим шляхом і залучити учнів до проєктної діяльності з питань історії фізичних досліджень в Україні та внеску видатних фізики у світову науку.

Зразок картки з інформацією про деяких українських вчених

ІМЕННИЙ ПОКАЖЧИК

35 гривень - картки з інформацією про 20 українських вчених

Як сплатити

За будь-які матеріали, що є на сайті оплату можна здійснити одним платежем. Співпрацюємо тільки із вчителями (фізичними особами). НЕ співпрацюємо із ФОП, ТОВ, юридичними особами, іноземними банками, учнями та їх батьками.

Реквізити для оплати:

ВАЖЛИВО! Обов’язково вказуйте призначення платежу так, як зазначено, без будь-яких змін та доповнень

Оплату здійснюйте ВИКЛЮЧНО ТАКИМИ СПОСОБАМИ:

Як отримати матеріали

1. Надішліть лист на нашу електронну адресу: fizikanovaua@gmail.com

2. Отримайте посилання на завантаження матеріалів з Google Drive (відправка матеріалів здійснюється після перевірки всієї інформації та отримання платежу).

Відгуки користувачів

Ви можете переглянути відгуки інших користувачів та залишити свої натиснувши

Залишились питання

Якщо у вас виникли будь-які питання, не соромтеся звертатися до нас за адресою fizikanovaua@gmail.com, або пишіть нам у соціальних мережах. Ми готові допомогти і надати відповіді на всі ваші запитання.